| Pizzalacutie a întrebat:

Am 14 ani, sunt clasa a 8-a, am 1, 60 si vreau sa ma apuc de vapat (tigara electronica) cu 0 mg de nicotina. Recunosc ca am mai incercat electronica, de la o colega si a fost foarte misto. Vreau sa achizitionez una eGo AIO box. Vreau mai intai sa stiu daca este vreo posibilitate sa mi-se intample ceva in doua saptamani? Vreau sa o iau pentru effectul destresant. Apropo, e legal sa detin una fara nicotina?

4 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Lasand la o parte faptul ca niciunul dintre cuvintele "effect" si "destresant" nu exista in limba romana, cratima aia dintre "mi" si "se" este pusa aiurea, iar inaltimea ta este irelevanta, nu, nu ti se poate intampla nimic daca nu are nicotina. Nici acel efect "destresant" nu va exista, pentru ca, vezi tu...nu are substanta psihoactiva, nicotina. E destul de evident faptul ca este LEGAL sa detii una. Parca ziceai ca esti sef de promotie. Nu prea se vede, fara suparare big grin

| Gonrax a răspuns:

Invata pentru examen

| Pizzalacutie explică (pentru Gonrax):

Sunt sef de promotie...

| aXy99 a răspuns (pentru Pizzalacutie):

Asta nu spune nimic laughing