| Maya_Dakota_1996 a întrebat:

Nu stiu daca am selectat categoria buna, dar nu am stiut ce sa pun.
Vreau sa imi achizitionez o tigara electronica. Sunt informata in legatura cu ea si cu substantele pe care le pui pentru a le inhala. Problema mea este una banala as putea spune: Cand inhalez, acel abur sa spun asa il trag in piept ca si cand ai fuma o tigare normala sau doar il inhalez in gat? Conteaza acest aspect?
Doresc sa mi se raspunda cu seriozitate. Chiar doresc sa ma apuc de "vapat" si vreau sa stiu acest lucru important. Va multumesc anticipat. Funda?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti trage si in piept dar si numai in gura. Depinde cum te-ai invatat sa fumezi. Tu stii. Eu am folosit tigara electronica 2 zile si a 3 a zi la primul fum m-a luat o tuse de nu stiam ce-i cu mine. Asa ca am trecut tot la tigarile normale. Sa simt gudronul. Ori de una ori de alta tot murim.

| alexiavis a răspuns:

Este ca si când ai fuma o tigare normala, doar ca nu este la fel de nocivă, aburul il poti trage si in piept

| Maya_Dakota_1996 explică (pentru alexiavis):

Deci il pot trage si in piept si in gat fara nicio grija in acest sens? Bine, riscuri sunt si aici, dar ma refer daca nu este vreo problema daca trag in piept sau in gat mai mult, depinde de situatie.