| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani si Stomacul / Abdomenul de jos scoate sunete ciudate si simt ca se misca, sunetele sunt auzite de toti, am fost la doctor si mi-a zis ca am gastrita am luate multe pastile a diminuat / redus putin zgomotele / sunetele dar sunt in continuare inca iau pastile doar pentru omorarea bacteriilor ( pentru combaterea gastritei ), dar sunetele inca sunt, cum scap de ele?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un sfat prietenesc big grin sa postezi inca odata intrebarea aceasta dar la categoria sanatate, vei avea mai multe raspunsuri in legatura cu problema ta medicala. Eu zic sa te duci la un medic mai bun si sa iti zica el, poate ai altceva poate nu, si ti-ar oferi un tratament mai bun happy

| CuriosEL a răspuns (pentru anonim_4396):

Am pus-o, si nu mai am bani sa merg la alt medic...

| anonim_4396 explică (pentru CuriosEL):

Atunci, astepti raspunsurile happy Sper sa primesti un raspuns care sa te ajute foarte mult si sa fie mai ales cu un tratament naturist ( pentru ca ala e mai ieftin si nu iti distruge corpul ca si medicamentul) happy Bafta!

| CuriosEL a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc! :*

| anonim_4396 explică (pentru CuriosEL):

Nu ai pentru ce! :*winking