| Alina1234667889990 a întrebat:

Am 17 ani si vreau sa fac un curs online pentru ceva diploma... Nu vreau sa mai continui liceul. Oare pot sa ma inscriu?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa te ineci ca tiganul la mal?
fara diploma de bac poti sa faci tu o groaza de cursuri ca rar o sa gasesti pe careva sa te angajeze.

| Alina1234667889990 explică (pentru suntserios):

Anu asta am intrat pe clasa a 9 si fac 18 ani si de aia vreau sa fac cumva sa termin mai repede de aia am vrut sa fac un curs. Eu nu am facut scoala in tara doar din cls 6. Si vreau sa plec afara cu Iubitul meu.Si nu știu, cum sa fac?

| suntserios a răspuns (pentru Alina1234667889990):

Si ce faci fara scoala daca pleci cu iubitul afara? Probabil nimic.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce fel de diploma vrei?
Ca nu ti se poate acorda nici o diploma, fara macar sa ai 10 clase terminate!

| Alina1234667889990 explică:

El la anul vreau sa plec cu iubitu si de aia mam gândit sa fac un curs...pt ca am început cls a 9 doar pentru ca nu am facut scoala in tara... Si vreau sa termin mai repede ce as putea sa fac?