| GuUumitza a întrebat:

Vreau sa ma inscriu la un curs si printre actele necesare mi se cere si diploma de studii. Eu acum sunt clasa a 11-a deci presupun ca imi vor cere diploma de 10 clase? Cum pot primi acea diploma?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu se da diploma.Se da o adeverinta precum ca esti elev in clasa a 11 a.De la secretariatul scolii la care esti elev.

| GuUumitza explică (pentru darrio2007):

Multumesc big grin

| Voicu_Costin_1989 a răspuns (pentru darrio2007):

Taci dracului ca habar nu ai ce vorbesti. ba nu va inteleg de ce vorbiti daca nu stiti despre ce e vorba, va bagati si voi ca musca in ****. Ai trecut vreodata printr-o situatie asemanatoare si vorbesti. al dracului cucat cu ochi c e esti

| darrio2007 a răspuns (pentru GuUumitza):

Pentru putin.

| darrio2007 a răspuns (pentru Voicu_Costin_1989):

Invata sa scrii, baiatule.Si nu mai jigni pe altii ascunzandu-te in spatele calculatorului.Sa-ti fie rusine.

| darrio2007 a răspuns (pentru Voicu_Costin_1989):

La ce te poti astepta de la unul care isi pune sticla de bautura la avatar.

7 răspunsuri:
| Voicu_Costin_1989 a răspuns:

Pai diploma de 10 clase SE DA IN CLASA A 10-A. depinde si unde inveti acum. vb si tu ca vaca aia de diriginata si vezi ce se poate rezolva nu-i crede paia care iti spun ca trebuie adeverinta, te mint tongue trust me

| darrio2007 a răspuns (pentru Voicu_Costin_1989):

Habar nu ai de problemele astea. Fara suparare.