| andreeaanghel14 a întrebat:

Buna
am 3 colacei la burtica
si nu stiu cum sa scap de ele
in general eu nu sunt grasa cahir in ultimul timp am slabit de la 50 de kile la 48-47 (prin infometare si stiu canui bine dar nu pot manca
vreau niste sfaturi cum sa le dau jos
abdomene fac slva domului dar nimic
si nici fat food sau dulciuri nu prea manac(fat foos deloc ) si nici catofi pai sau paine dar nu stiu ce am de nu slbescbig grinbig grin
plzz help mebig grin:
dau fundita

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ce înălțime și vârstă ai?
Consumă alimentele consistente dimineața iar seara până în ora 19. 00 h cel târziu pe cele sărace în calorii.
Trebuie să faci un program complet de exerciții, nu numai abdomene.
Pa, pa.

1 răspuns:
| andreeaanghel14 explică:

Am 14 ani si 157de cm si 49de kilogramebig grinbig grin