| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy. Am avut contact sexual protejat acum 4 luni, exista posibilitatea sa fi ramas insarcinata? Menstruatia mi-a venit in fiecare luna, dar m-am interesat si am aflat ca poate sa iti vina pana in luna a 4'a. Please help [-o

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

In 4 luni puteai sa-ti iei un test pentru sarcina si sa vezi cu ochii tau. Daca iti zic eu ca poti ramane se schimba ceva? Daca iti zic ca nu poti ramane se schimba ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Abh am pus o intrebare ca sa primesc un raspuns, ceva.Nu sa fiu criticatawinking. Pana la urma asta e rolul vostru de a raspunde intrebarilor, de a sfatui persoana respectiva nu sa o criticati pentru ca nu are nevoie de asa cevawinking Si da schimba cevawinking schimba foarte mult!