| irinel171 a întrebat:

Buna am intrat a9a la profil stiinte sociale as vrea sa stiu si eu voi ce ati studiat la istorie in a9a la acest profil? Ce opere ati studiat la romana in a9a la profilul asta, si ce se face mai mult literatura sau studiu cu parti de vorbire etc? Si ce fel de mate se face M1, M2 sau M3? FUNDA + VOT

Răspuns Câştigător
| Liviu97 a răspuns:

Salut. La istorie o sa faci despre epocile antice, medievale si celelalte epoci, faceti despre domnitori straini. La romana se face mai mult literatura. Matematica e foarte usoara. Eu am facut mai mult algebra, doar vreo 5 ore de geometrie.