| DiukOAlta a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostrusad. Eu sunt o fatabig grin, dintr-a 7a.Sunt cea mai mica de la mine din clasa, am 12 anihappy. Vinerea trecuta, mi s-a intamplat ceva jenant. I-am zis prietenei mele din clasa a 6-a alaturata, ca imi place de un baiat de la ea din clasa, si cand a vazut ca oftez atata dupa el, i-a spus.Asa.Pai,el o zis ca vrea sa se combine cu mine. Dar era ultima pauza si dupa am plecat acasa asa ca inca nu am apucat sa ii dau un raspuns.Problema e ca luni, prietena mea l-a vazut sarutandu-se cu o fata dintr-a 8-a. Da, stiu ca is nebuna, depinde ce parere ai de mine.Stiu ca nu trebuia sa ma uit la baiatul asta, pentru ca e un afemeiat. Dar imi place.Problema e ca nici macar nu i-am dat un raspuns si e deja cu alta.Si cica o mai spus si ca ma placea de dinainte sa fie cu asta.De ce e cu fata asta, nu stiu. Poate incercati sa ma lamuriti voi pe mine, ca eu nu mai inteleg nimic.(Oricum, el e mai mare cu o luna ca mine). FUNDA.

2 răspunsuri:
| dana85 a răspuns:

E cam devreme, pentru 12 ani sa ai asemenea preocupari de a te " cupla" cu cineva.Lasa preocuparile astea pentru mai tarziu si acum bucura-te de momentele frumoase ale copilariei, fara griji, pe care ti le ofer varsta ta.

| Valeria_Micleuşanu_1993 a răspuns:

Daca e afemeiat si nici macar nu a asteptat raspunsul tau,e cert ca nu e indragostit, poate e ceva simpatie, insa iubire la sigur nu e. La virsta asta daca iubesti esti in al 2000000000000-cer de fericire,tegindesti doar la EL/EA,dar aici se vede ca e doar o simpatie, cauta poate aventuri, insa ceva serios nu.
http://valeriamicleusanu.blogspot.com/