| DiukOAlta a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa a 6 a.Eu is intr-a 7 a. I-am spus prietenei mele, dar cand a vazut ca sufar atat de mult, s-a dus si i-a spus.In pauza viitoare cica el vroia sa se combine cu mine.In fineoh go on, nici macar nu mi-a zis chestia asta.Azi luni, prietena mea l-a vazut sarutandu-se cu o fata dintr-a 8 a.Si din cate vad imi cam i-a apararea si sta pe langa mine, se uita la mine.Prietena mea a aflat ca el ma placea inainte sa fie cu aia. Aveti sa imi dati si mie un sfat in legatura cu ce sa fac? Funda.happy

Răspuns Câştigător
| Bocanila a răspuns:

Incearca sa il intrebi daca vreti sa fiti impreuna si sa uite de ea si daca zicce nu pur si simplu uiti de el gasesti pe candva care sa fii sigura ca te iubeste doar nu vrei ca mai devreme sau mai tarziu sati franga inima!

Sper ca te-am ajutat! fundita?:X