| strawbbery98 a întrebat:

am nevoie de un sfat, nu prea stiu cum sa reactionez. Am cunoscut un baiat din liceu acum aproximativ 2 luni, in ultimul timp se da la mine, ne alintam, tot zice sa ne vedem, iar o colega imi spune mereu ca se uita altfel la mine fata de celelalte fete.Insa el are prietena, cand vorbim despre ea uneori imi zice ca se desparte de ea, alteori ca tine la ea. Nu stiu ce sa fac sa il resping sau sa ii accept avansurile.Voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ok, ii respingi avansurile, apoi ce faci singura?

| strawbbery98 explică (pentru neutrino):

Eu te-am intrebat ceva. Nu imi raspunde cu alta intrebare.laughing)

| Madelinee a răspuns:

Bună! Nu am pățit asta, dar mi se pare băiatul cam neserios. mai bine i-ai refuza avansurile. Acum faci cum vrei, eu mi-am spus punctul de vedere.

| strawbbery98 explică (pentru Madelinee):

Multumesc de sfat! :*

| Siaa a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa-i accepti avansurile.El este intr-o relatie si ar trebui sa respecti asta, daca te place indeajuns de mult o va lasa pentru tine (: