| MeowHau a întrebat:

Buna,am o excursie in Romania si trebuia sa merg cu cea mai buna prietena insa ea a racit si are febra mare. Sunt super trista insa merg cu alte 2 fete care sunt cele mai bune prietene. Sper sa nu ma simt data afara.Ideea e ca ele vor sta impreuna in autocar insa mama crede ca eu voi sta cu una din ele! Si ea va veni sa ma petreaca pana acolo si sa ma aseze...nici nu stiu ce sa fac. Daca va vedea ca nu stau cu fata aia se va supara si intrista ca ma voi plicti.Ce sa fac?

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Ce griji aveti si voi frate. laughing))) Ce treaba are mama ta cu asta? Contreaza sa te distrezi tu. Te pui pe scaunu din fata sau din spatele acelor fete si te intorci si discuti cu ele sau cu colega/colegul de scaun caci cel mai probabil te va pune cu cineva.