| Kleoo a întrebat:

.Am o intrebare anume pentru baieti, voi iubiti cu adevarat o fata, aveti sentimente fata de ea, sau vreti doar sex. Se spune ca baietii ofera dragoste pentru a primi sex, e corect?

Primul, si cel mai bun raspuns ia funda!

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Nu, nu este corect.
Nu ne baga pe toti intr-o oala, da, sunt multi prosti care fac chestia asta, dar nu inseamna ca toti suntem la fel.
Gandeste-te, daca tu consideri ca baietii sunt toti la fel, adica profitori, si ca vor numai sex, eu de ce sa nu cred ca toate fetele sunt curve?
Dar ideea e ca nu sunt. Multe sunt, e adevarat, dar nu toate, asa si cu baietii, sunt baieti idioti, care profita de fete, si altii care nu vor o fata doar pentru corpul ei, ci o iubesc pentru ceea ce este.
Eu de exemplu nu prea am avut relatii, si pe care le-am avut au fost la distanta, de ce, pentru ca de obicei pe aici gaseam numai curve care in afara de sex, nu aveau nimic de oferit.
Daca eram unul din acei baieti care cauta numai sex, ma cuplam cu una din ele, si gata, o faceam, dar nu vreau asta, nu am nevoie de sex, poate e placut, nu stiu, nu-mi pasa, dar am nevoie de cineva cu care sa ma sfatuiesc, care sa-si faca griji pentru mine, si care sa fie acolo cand am nevoie de ea, nu am nevoie de o curva.
Nu am cerut si nici n-o sa cer vreodata unei fete sex, nu am nevoie de asta, am nevoie de ea, nu de sex, o fi o activitate placuta, dar nu asta ma ajuta pe mine in viata, nu sexul o sa fie langa mine cand am nevoie.
Deci, nu, nu e adevarat, nu ne pune pe toti in aceiasi oala, sunt multe panarame, si sunt multi prosti care se prefac a fi baieti de treaba, pana cand primesc sex, apoi, se duc, dar asta nu inseamna ca toti suntem la fel, asa cum nici voi fetele nu sunteti toate la fel.

1 răspuns:
| DenisIonut01 a răspuns:

Si ai bagi pe toti intr-o oala? Sunt baieti sensibili, sunt baieti care sunt mai "duri" sau nesimtiti.