| Kleoo a întrebat:

.Am o intrebare anume pentru baieti, voi iubiti cu adevarat o fata, aveti sentimente fata de ea, sau vreti doar sex. Se spune ca baietii ofera dragoste pentru a primi sex, e corect?
Primul, si cel mai bun raspuns ia funda!

9 răspunsuri:
| dustru a răspuns:

Baietii nu au sentimente? Cine o fi si tipii astia extraterestri?!
In realitate problema e urmatoarea : Genul masculin indiferent de virsta, intotdeauna vrea sex - si e normal, dar asta nu inseamna ca baietii daca nu-si exprima sentimentele nu le au. Chestia consta in devotament si-n temerea de a nu investi timp si rabdare in ceva efemer...

| William a răspuns:

Nu poti generaliza si mai depinde si cum arata fata. Unii baieti chiar isi iubesc prietenele iar altii stau cu ele doar pentru sex. Cand vezi o fata cu forme presupui ca e usuratica iar cand vezi una fara forme presupui ca e cuminte. Cel putin asa gandesc eu si majoritatea baietilor din liceul la care invat. Nu imi spune ca nu e corect sau alte chestii din astea fiindca nu conteaza. Asa gandesc indiferent daca iti convine sau nu.

| Kleoo explică (pentru William):

Si voua va plac cele usuratice( cu forme) sau cele cuminti?big grin Argumenteaza!

| William a răspuns (pentru Kleoo):

Noua? Care noi ca eu sunt unul? Nu as vrea sa vorbesc in numele altor baieti. Pentru o relatie de lunga durata prefer o fata pe care sa o iubesc indiferent cum arata. Pentru o aventura iti dai si tu seama ca e mai buna una buna. De ce? Pai mi se pare logic.

| neutrino a răspuns:

Dragostea fara sex nu este completa.

| Kleoo explică (pentru neutrino):

Asta-i tot, doream sa stiu daca baietii au sentimente?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multi sexualizati, numiti ''perversi'' ca cica manifestarile sunt iesite din normele societatii dar pur si simplu, unii isi manifesta pasiunea prin sex, inclusiv femeile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diferă de la caz la caz. Dacă e vreo bătută-n cap, însă are un fizic generos şi mă place, normal că-i ofer ce vrea până facem sex. Însă dacă e o fată inteligentă, pe care merită să o respect şi cu care pot discuta despre orice, se vor forma nişte sentimente şi-i voi oferi şi dragostea mea.

| UngureanuR a răspuns:

Nu stiu ce sa spun despre ceilalti baieti dar eu sincer spun ca da, vorbind in numele meu. Nu poti face dragoste cu o fata daca nu o iubesti, cred ca sentimentul este reciproc si pentru fete nu?