| AlexTd77 a întrebat:

am o intrebare. eu sunt un baiat de 13 ani, inaltimea de 1, 55m si greutatea in jur de 38 kg. credeti ca sunt pea slab sau prea scund pentru varsta mea? daca da ce as putea face pentru a fii "normal"?(nu stiu daca are vreo importanta dar fac basket de 1 an jumate)dau funda!

Răspuns Câştigător
| Done_Diana_Corina_1997 a răspuns:

Stii...eu am 15 ani si am 1, 57, si nu cred ca esti nici slab, e si mai bine asa cum esti pentru ca joci baschet, eu zic sa nu te ambalezi ca esti ok...

| AlexTd77 explică (pentru Done_Diana_Corina_1997):

Dar unele standarde ziceau ca la inaltimea mea trebuie sa am 44 kg

| Done_Diana_Corina_1997 a răspuns (pentru AlexTd77):

Stai frate linistit, daca era sa te ingrasi te ingrasai, dar asa e felul tau, asa e natura corpului tau, nu te mai speria...o sa vezi peste un an cat o sa te ingrasi, cunosc multe cazuri din astea

3 răspunsuri:
| tiobio a răspuns:

Nu-ti mai face atatea probleme munti baieti se dezvolta mai tarziu. nu inseamna ca asa vei ramane si in plus daca joci bascket cusiguranta te vei dezvolta