| Sarai a întrebat:

am o intrebare,in special pentru baieti...dar si pentru fete happy.Una dintre prietenele mele cele mai bune si-a pus in urma cu cateva luni aparat dentar. Mie una,nu mi se pre chiar asa de inestetic, dar e e foarte suparata si spune mereu ca nici un baiat nu va mai vrea sa fie cu ea datorita aparatului. Eu am incercat sa o linistesc...dar nu vrea sa ma asculte.Voi ce parere aveti? Credeti ca baietii nu vo vrea sa fie cu ea din cauza aparatului dentar? happy

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Un simplu aparat dentar nu poate sa strice aspectul unei fete, ba chiar unii baieti considera lucrul asta atragator. Daca ea e frumoasa, va fi frumoasa si cu aparat dentar.

4 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

In general aparatul nu se poarta mult timp, daca il va purta mai mereu cu atat mai repede isi va indrepta dintii si va scapa de aparat, aparatul nu e inestetic, ea trebuie sa se simta bine cu el

| hurricaneX a răspuns:

Baietii pot sa mai apara, dintii nu. happy

| Pissic a răspuns:

Nu are nicio legatura aparatul dentar. cine o va place o va place si cu el, si fara el.

| Costinikk a răspuns:

Nu cred ca pe baieti ii intereseaza daca poarta aparat dentar sau nu. Important este ca prietena ta sa nu se simta data la oparte de baieti!