| Neyter a întrebat:

Am o intrebare legata de cum as putea sa imi fac o iubita
Am 15 ani si sunt in clasa a 8-a
Poate cineva sa imi dea niste sfaturi?
Si nu stiu sigur daca imi place de o fata sau daca imi place doar cum arata.
Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iubitele dupa 17 -18 ani, la 15 ani mai usor, adora fetele si cam atat.

| CelCarePriveste a răspuns:

Nu trebuie sa specifici varsta, se citeste din intrebare. In momentul in care intalnesti o fata cu care sa te potrivesti in idei si conceptii(nu neaparat comp fizica) vei avea o relatie. Pana atunci maxim poti sa ai parte de s**

| Neyter explică (pentru CelCarePriveste):

Da dar niste sfaturi daca imi place de o fata, cum as putea sa-i spun si cum stiu daca si ei ii place de mine?

| CelCarePriveste a răspuns (pentru Neyter):

Nu am de gand sa te iau cu texte de genu 'incearca sa vb cu ea, sa vezi ce ii place, da i de inteles ca o placi etc.''!