| 1Chris1 a întrebat:

am o mica dilema. Imi place de o fata din liceu mai mica decat mine si nu stiu cum s-o abordez si sa ma combin cu ea. Nu stiu ce sa-i zic si cum sa vorbesc cu ea pentru ca nu prea ne cunoastem, doar asa din vedere si buna, pa pa.

Cum as putea sa actionez si s-o fac sa-i placa de mine?

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Invarte-te in jurul ei pana cand o vei cunoaste bine si dupa aceea o intrebi ce mai face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata respectiva cum se manifesta cand va intersectati?

| NameHarris a răspuns:

Dai add pe Facebook dai un like Si intra cu era in vorba. Exemplu Tu. serus ce faci. Ea. Bine stau, mananc. ma freclaughing).Tu. Te-am vazut azi la scola arata-i foarte bine. si gata ai intrat cu ea in vorbalaughing

| whbl93 a răspuns:

Pai intra in vorba cu ea asa accidental..intelegi ce zic?winking,treci pe langa ea,te faci ca iti cade ceva jos,si ea o sa iti zica hey ai scapat "xyz"pe jos,si tu zici ah mersi chiar nu am observat si apoi intri in vorba cu ealaughing,sau te ciocnesti ca in filme ia un buchet de flori fugi prin curtea scolii si loveste-te de ealaughing,intreab-o cat e ceasullaughing, sunt o multime de modalitati de a intra in discutie.dar atentie nu pe net te sfatuiesc sa nu vb pe facebook e aiurea adica na daca ai sange in instalatie vb fata in fata, apoi totul vine de la sine o intrebi ce cls e cine e diriginte cu cine face mate info, esti cu x in clasa, te descurcilaughingsau cel mai simplu hai cu s klasse la scoalawinking

| NameHarris a răspuns (pentru whbl93):

Te crezi in filme! Daca scapa telefonul sau bani ii baga in buzunar si ii da o gaura la baiat in bugetlaughing)Daca te te lovesi de ea posibil sal ia si la bataielaughing o intrebi cat e ceasul il ia la misto ca nu are ceas sau telefonlaughing

| whbl93 a răspuns (pentru NameHarris):

Daca are penis baiatu se descurca indiferentlaughing daca nu sa ramana virgin pana dupa cupa modiala din Romanialaughing

| NameHarris a răspuns (pentru whbl93):

laughing)