| b0g4an a întrebat:

Am vazut la mine in liceu o fata de care imi place cum as putea sa o abordez sa o "cuceresc "? Avand in vedere ca noi nu ne cunoastem doar din vedere

1 răspuns:
| Sweeeetyy a răspuns:

Heii. As incerca sa te ajut in calitate de fata! Incearca sa te dai cu usurelul pe langa ea. Fa-te ca te impiedici, prefate ca te uiti in spatele tau si te lovesti de ea... Incearca sa te imprietenesti cu cineva din clasa ei si sa te bagi si in vorba cu ea,, priveste-o dragastos. Ai incredere in mine, va merge, am facut si eu asta si intr-adevar a functionat! Sper ca ti-am fost de ajutor. :*