| AdelaAde7 a întrebat:

Buna :* Am o mica problema, este un baiat de pe facebook dragut, nu il cunosc si nici el pe minehee hee dar totusi ne lasam like-uri si el mai imi scrie gen "ce faci?:*" etc ii raspund si il intreb "tu?" dar dupa se inchee nu stiu ce sa ii spun si cred ca si el la fel. Despre ce am putea vorbi? nu vreau sa creada ca nu vreau sa vorbesc cu el ...Multumesc mult :*!

3 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Găsiți un subiect și fă-ți curaj să vorbești cu el.

| MihaelaMiikii a răspuns:

Heii. Sunteti in aceeasi scoala? Aveti multi prietenii buni comuni? Puteti vorbii despre ce se mai intampla pe afara, despre scoala sau despre muzica si filme. Bafta :*.

| calex9522 a răspuns:

Pentru inceput iil poti intreba ce hobyuri are, ce zodie e, daca e superstitios funda