| biBBi a întrebat:

Am o neclaritate legata de hi5. Vreau sa imi creez un aspect pentru profil, dar atunci cand intru pe "Modifica aspect", nu apare niciun link atunci cand dau "Creeaza un aspect pentru profil". Ma puteti ajuta cu un link? Sau cu o lamurire? Multumesc anticipat.~Fundita.

6 răspunsuri:
| Puiutz a răspuns:

Buna.
Pai acum aproape toti au probleme cu hi5-ul straight face.
Si eu am, mie nu imi apar notificarilesad
E de la eistraight face... nu se mai pot pune coduri ca si mai demult pentru aspect.
Eventual poti sa alegi doar din ce este pus de ei la "modifica astectul".
Speram sa isi revina ca asa e foarte nasolsad.

| aiurea231223 a răspuns:

Sa inteleg ca apesi pe "Modifica Aspect" iar apoi pe "creaza aspect"? daca da atunci te pune ca tu sa iti creezi propriul tau aspect si aici e foarte greu pentru mine pentru ca nu mi-am creat nici unul apasa pe "cele mai recente" sau "cele mai populare" si vei gasi acolo multe aspecte deja facute doar sa alegi care iti place mai mult. Aprp imi trimiti si mie adresa ta de hi5 te rog? :*

| ecristinamc a răspuns:

La mine merge sa ma loghez nu inteleg problema la tine.Iesi si intra din nou! Elimina aspectul si incearca dupa! Repet:La mine e totul ok

| biBBi explică:

Hei. Mie imi trebuie sa intre cineva pe hi5, sa se duca la "Modifica aspectul, la "Creeaza un aspect pentru profil" si sa-mi dea linkul! Fara sa si-l modifice sau sa creeze aspect. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca se lucreaza la hi5tongue si eu acum cateva minute am incercat sa ma loghez si nu ma lasasad incearca maine:*