| asdffghjjkl a întrebat:

Cum pot sa creez la hi5 un aspect? happy vreau ceva simplu. Vreau ca backgroundul sa aiba o poza micuta in centru. Dar daca dau "creeaza un aspect pentru profil" nu o pot salva si nu apare nimic cand dau la "examinare". Vreau sa ma ajutati. Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| Puffulets ♥ a răspuns:

Urmeaza acesti pasi:
Intra la "Modificare aspect" apoi la "Creaza un aspect pentru profil >>" Si completezi acolo unde deasupra scrie "Pagină globală".
Nume [ si scrii in casuta un nume, la alegere]
Fundal de pagină dai browse pentru a selecta imaginea din pc apoi iti va aparea doua din astea "^" in sus albastre. Dai pe ele pentru ca imaginea sa se salveze. Apoi la Poziţie: selectezi "Mijloc", Ataşare: "Fixat", Repetare: [ selectezi aman2 casute] apoi dai acolo jos la salvare si dai din nou la "aspecte create de mine" si apoi "utilizare aspect". Bafta:*

3 răspunsuri:
| asdffghjjkl explică:

@Bby. iti multumesc din suflet >big grin

| Puffulets ♥ a răspuns:

Nu ai pentru ce>:d<
Oricand :d:*!
PS: Multumesc de fundita!blushing

| andreea_2538 a răspuns:

Scrii acolo sus pink sau ce culoare iti place...sau ce vrei, si iti apar mai multehappy