| Dee68 a întrebat:

Am o problema. Am 14 ani, si am ciclu de la varsta de 10 ani, deci de 4 ani. Mereu mi-a venit regulat, in fiecare luna. Luna trecuta mi-a venit la inceputul luni, pe 2, si mi-a venit iar pe 20 si ceva, iar luna asta se termina, si ciclul nu mi-a venit inca :S.
Nu am avut relatii sexuale, sunt virgina. Ce credeti ca se intampla? credeti ca este o mica raceala? daca da, ce pot face? cand o sa imi vina din nou ciclul?

Răspuns Câştigător
| Xxmylasthope a răspuns:

Buna Dee happy daca ai 14 ani inseamna ca menstruatia ta este neregulata doar daca ai avut relatii sexuale nu-ti venea.Dar este destul de normal sa-ti vina de 2 ori sau o singura data pe luna happy. Sa nu te speri daca nu-ti vine o luna intreaga, poata sa-ti vina in cealalta lunawinking. Deci nu te ingrijora happy

| Dee68 explică (pentru Xxmylasthope):

Eu ma indrijoram si azi 27 a venit laughing

1 răspuns: