| Anonim2682008 a întrebat:

Bună! Am o problemă care mă deranjează extrem de tare. Chiar dacă folosesc antiperspirante și deodorante, transpir foarte mult iar asta este extrem de deranjat mai ales pentru că apar pete pe haine. Ce ar trebuie să fac? Aveți vreun sfat? Știți vreun deodorant foarte bun? Apropo, sunt fată și am sub 16 ani dar nu cred că contează asta. (Nu sh dacă am pus la categoria potrivită)

2 răspunsuri:
| isemilia a răspuns:

Poti merge la un specialist daca este o problema serioasa. Daca nu e, poti incerca sa schimbi produsul pe care il folosesti pana gasesti ceva bun pentru tine. Sau sa te dai de mai multe ori pe zi, la intervale de timp mai scurte.

| Anonim2682008 explică (pentru isemilia):

Problema e că am încercat multe produse dar nu funcționează, am încercat și chestia cu bicarbonatul de sodiu dar nu a mers. Adică acasă nu transpir mai deloc dar când merg la școală sau vine cineva în vizită la mine transpir mult, nu miroase urât dar mi se pătează hainele iar asta este jenant (mai ales la școală când merg la tablă, sau vreau să ridic mâna p5 a răspunde la o întrebare)