| Duchess a întrebat:

am o problema care ma dispera : ma fac rosie foarte usor, nu pot vorbii cu nimeni ca ma inrosesc, la scoala daca ma intreaba ceva profesorul sau daca se uita la mine gata ma agit si ma inrosesc. Problema e ca sunt asa de aproximativ un an, pana acum nu mi s-a mai intamplat niciodata. Ma simt foarte prost din aceasta cauza... asa ca va rog spune-ti-mi cum as putea remedia acest lucru...

1 răspuns:
| marishaa a răspuns:

Ar trebui sa te adresezi unui specialist ca sa afli despre remedii.Ar putea fi de la vasele sangvine amplasate foarte aproape de suprafata pielii.