| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu fb. vreau sa caut acea bara de la " acasa" in jos cu " editeaza optiuni". merg cu mouse-ul in jos iana in partea de jos a paginii, imi apare repede dar si dispare repede si pagina continua sa mearga in jos. cum pot sa fac sa reusesc sa dau click pe " editeaza optiuni". :/ Fundaa pentru. cel care ma ajuta :*

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Intri in optiunile browser-ului de internet pe care il folosesti si cauti optiunea "Restaurare" -sau ceva de genul acesta.

| IzZabela119 a răspuns (pentru anonimg):

Multumesc muult :*

| anonimg a răspuns (pentru IzZabela119):

Sa inteleg ca s-a rezolvat problema?

| IzZabela119 a răspuns (pentru anonimg):

Da happy