| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am o problema destul de nasoala, nu stiu pur si simplu de ce nu ma place nici o fata...na sunt un tip cat se poate de normal doar ca am impresia k asta nu e destulstraight faceface.Si chiar numai stiu ce sa fac simt k innebunesc am nevoie de cineva langa mine, aici ma refer la o prietena, iubita cum vreti sai spuneti.M-am saturat sa nu am pe cineva langa minesad. Poate cer eu prea mult nu stiu, pentru altii ii ceva banal sa aiba o iubita pentru mine ar fi...nam cuvinte.straight face

5 răspunsuri:
| DemonvsAngel a răspuns:

Hei ai timp! La mine e la fel numai ca la mine faza este ca baietii care m-au cunoscut ma vad de-a lor. Prietenele mele au prietenii si tot ma cheama cu ele si bietii baietii mie mila de ei ii cara ca pe niste magarii la cumparaturii, la mall si alte prostii. Cand o sa ai prietena o sa trebuiasca sa renunt la anumite chestii(asa am vazut eu la amicii mei) ea o sa vrea atentie(cea ce ma scarbeste). E mai bine sa fii singur. Nu cauta dragostea! Dragostea o sa vina la tine! Asa am facut si eu ca eu eram singura eram suparata, ma credeam cea mai urata persoana. Hei pe mine ma cheama Gaby! Pe tine?

| DemonvsAngel a răspuns:

Hei poate imi dai id-ul tau? Alexvsgaby

| yosara a răspuns:

Buna. Si wow. Nu ceri prea mult. Fiecare isi doreste pe cineva alaturi. Insa nu trebuie sa dai vina pe tine ca nu atragi o fata..pentru ca asta te va face sa iti doresti sa te schimbi, si in final, tot ce e mai bun la tine, se duce pe apa sambetei, numai din dorinta asta...de a avea o prietena(iubita..cum vrei sa ii zici). Si avand in vedere ca nu ai cum sa te schimbi, la un moment dat, devii iar tu, si va fi penibil..de asta se tot zice sa nu te prefaci a fi altcineva, pentru ca la un moment dat te "plictisesti" sa joci un rol, si te "deschizi" in fata acelei persoane, si de obicei urmeaza o despartire bla bla bla (cuvinte ne luate in seama). Pana la urma fii constient ca dragostea vine cand te astepti mai putin si tot stand sa te gandesti la acel moment..realizezi mai tarziu, ca ai pierdut o sansa, sau ai ratat ce era mai important in prezent.
Fii constient si in privinta asta: ca nimic nu va fi destul..mereu cand te uiti in oglinda, te gandesti la cum ar fi fost daca...as avea ceva in plus. poate m-ar fi placut fetele..gresit. Fetelor, la fel ca si baietilor, nu le plac oamenii ieftini, sau perfecti (in cazul oamenilor destepti). Iar tu ai ceva special. Daca ai zis tu ca si baiat ca pentru tine, a avea o iubita ar fi...de nedescris, pai asta cumva, este superior "normalului" nu crezi? Iar cand vei avea o iubita, crede-ma, ca va fi o fata norocoasa happy. Nu dispera..totul vine treptat si neastepatat. happy

| Adutza_Ada_1997 a răspuns:

Ai rabdare! Toti isi gasesc jumatatea! happy

| Georgyanya2000 a răspuns:

Da add la id:georgy. punk2000