| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am o problema destul de nasoala, nu stiu pur si simplu de ce nu ma place nici o fata...na sunt un tip cat se poate de normal doar ca am impresia k asta nu e destulstraight facestraight face.Si chiar numai stiu ce sa fac simt k innebunesc am nevoie de cineva langa mine, aici ma refer la o prietena, iubita cum vreti sai spuneti.M-am saturat sa nu am pe cineva langa minestraight face. Poate cer eu prea mult nu stiu, pentru altii ii ceva banal sa aiba o iubita pentru mine ar fi...nam cuvinte.straight face

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bună!
Depinde şi de firea ta. Fetelor de obicei le plac băieţii drăguţi, tandri, pe care se pot baza. Încearcă să fi mai dulce cu ele, să le aperi, sprijini, să le faci complimente. Dar totuşi, ar fi bine să alegi una căreia să te porţi frumos în mod special pentru ca apoi ar putea să se ajungă vorba despre tine că eşti afemeiat, şi să numai vrea nicio fată serioasă să aibă ceva cu tine (ţi-o zic din propria experianţă). Baftă!

| dnk10 a răspuns:

Probabil nu interactionezi suficient / faci pe inabordabilul (poate involuntar), ceea ce le cam pune pe ganduri pe eventualele "pretendente" la inima ta happy.

| Émimα a răspuns:

Poate nu este nici un defect la tine poate pur si simplu nu ai gasit persoana potrivita cu care ai vrea sa-ti petreci timpul.Parerea mea e ca nu ar trebui sa te grabesti iar timpul le rezolva pe toate!happy

| Émimα a răspuns:

Deja la 20 de ani te consideri "batran"? Abia esti in floarea varstei.Si ai dreptate toti avem defecte dar atunci cand iti doresti ca aceea persoana sa.ti fie alaturi nu mai vezi nici un defect.

| grapefruit914 a răspuns:

Sunama, sa facem cunostinnta big grin