| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am o problema destul de nasoala, nu stiu pur si simplu de ce nu ma place nici o fata...na sunt un tip cat se poate de normal doar ca am impresia k asta nu e destulsad.Si chiar numai stiu ce sa fac simt k innebunesc am nevoie de cineva langa mine, aici ma refer la o prietena, iubita cum vreti sai spuneti.M-am saturat sa nu am pe cineva langa minestraight facePoate cer eu prea mult nu stiu, pentru altii ii ceva banal sa aiba o iubita pentru mine ar fi...nam cuvinte.straight face

4 răspunsuri:
| LegionarulRoman a răspuns:

Baga Parazitii si o sa-ti reaca.Pentru mine ar fi o adevarata trafedie daca n-as trece examenul de a 8(ceea ce nu o sa se intemple-sper). Iubirea este cel mai nobil sentiment.Decat sa te "indragostesti" asa peste noapte, mai bine asteapta si vezi ce iti rezerva viitorul.

| AndruCriistina a răspuns:

Of dragul meu, pai fii atent incearca sa fii si tu mai indraznet mai activ cu fetele, nu conteaza frumusetea nici aceea interioara nici exterioara cand este iubirewinking. Nu cred ca arati urat, orice persoana arata in felul lui cat de cat bine happy, fii atent cand esti alaturi de vreo fata pe care iti place de ea comunica vorbeste cu eawinking incearca sa fii un tip sigur pe tine! Sper ca te'am putut ajuta cu cv, daca vrei mai multe imi spui si iti dau idul meu ca sunt experta in chestii de astea.:*

| Adrian37 a răspuns:

Depinde si de ce fete esti inconjurat. Daca esti de exemplu inconjurat de fete de varsta ta sau mai mari nu se vor uita la tine ci la alti mai mari.Ori depinde de felul tau de a fi.

| residentevil89 a răspuns:

Daca vrei si intelegi bine engleza cauta pe youtube jad t jones poate te ajuta da numai sfaturi de genul asta