| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am o problema destul de nasoala, nu stiu pur si simplu de ce nu ma place nici o fata...na sunt un tip cat se poate de normal doar ca am impresia k asta nu e destulstraight face.Si chiar numai stiu ce sa fac simt k innebunesc am nevoie de cineva langa mine, aici ma refer la o prietena, iubita cum vreti sai spuneti.M-am saturat sa nu am pe cineva langa minestraight face. Poate cer eu prea mult nu stiu, pentru altii ii ceva banal sa aiba o iubita pentru mine ar fi...nam cuvintesad.

5 răspunsuri:
| CandyTetris a răspuns:

Nu prea merge asa. Tu vezi lucrurile doar din perspectiva ta si cum te simti tu. Nu e un lucru obligatoriu sa ai o iubita. Ai sa intalnesti fata pentru care ai sa fii dispus sa cresti si sa te gandesti in primul rand la ea apoi la tine si ea o sa te placa. Daca vrei o prietena doar ca sa te simti tu mai bine nu sa se intample niciodata. Starea de bine vine dinauntru. Cand ai sa fii tu multumit cu viata ta asa cum e atunci ai sa vezi ca o sa inceapa sa traga si fetele la tine. Hope I helped.happy

| Vans a răspuns:

Nu poţi obliga pe cineva să te placă. Asta e.

| SunnyDay88 a răspuns:

Daca problema e la tine si solutia e tot la tine. nu ne ai spus nimic altceva despre tine decat ca esti normal. poate asa e dar sigur gresesti cu ceva, inconstient si fara sa ti dai seama. trebuie ori sa ne spui mai multe, ori sa intrebi niste persoane care te cunosc. ori sa te analizezi singur.
identifica cu ce te faci respins de fete. observa cand incep sa se indeparteze de tinde si ce faci in momentul acela.
sau daca nu se apropie deloc de tine probabil e din cauza ca nu pari disponibil de a avea o relatie. sau din contra se observa disperarea si atunci devii neplacut.

| MelissaJohns a răspuns:

Ca o fata sa te placa nu e de ajuns doar aspectul fizic...ar trebui sa fi indraznet, amabil, politicos, destept, amuzant...incearca sa faci chestii noi, sa te implici in activitati.
Pe scurt..sa iesi in evidenta! crede-ma o sa functioneze! :*
Bafta!

| Deea4Deeutza a răspuns:

Complicat! Sincer trebuie sa astepti putin pentru a gasi persoana potrivita! Nu te intrista, viata merge inainte! Nu poti sa stai langa o fata doar pentru ca te-ai saturat de singuratate! Trebuie sa simpti ceva pentru ea! Apropo, dragostea vine din inima! Succes!