| mircea354 a întrebat:

Am o problema mareeee de tot! Deci cand intru in Mozila Firefox imi apare asta: Firefox rulează deja, însă nu răspunde. Pentru a deschide o fereastră nouă, trebuie să închideți mai întâi procesul Firefox existent, sau să reporniți sistemul. Si nu ma lasa sa intru in elsadcrying Ce inseamna asta? CE ar trebui sa fac ca sa mearga? Lam instalat si dezinstalat, mi-am downloadat alta versiune si tot nu merge! FUNDA celui care ma ajuta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia inseamna ca o alta instanta de mozilla ruleaza deja in background, pentru a o inchide trebuie sa accesezi task manager si la tabul procese cauti mozilla firefox si ii dai end process, dupa care poti sa redeschizi browserul si sa il folosesti.

| ekekerica a răspuns:

Uite asa:Ctrl+Alt+Del-Start Task Manager-Processes-firefox. exe32*-End now!