| Andrada003 a întrebat:

Am o intrebarebig grine ce imi apare o eroare cand deschid mozila firefox? Ea suna asa:"Firefox ruleaza deja, insa nu raspunde.Pentru a deschide o fereastra noua, trebuie sa inchideti mai intai procesul Firefox existent, sau sa reporniti sistemul"Nu stiu ce sa fac! Va rog ajutati-ma! Am nevoie de raspunsul vostru urgent!

Răspuns Câştigător
| mk_3564 a răspuns:

Salut!
Am patit-o si eu. A esuat in procesul de updatare! Se rezolva cu restart si update Firefox!

| Andrada003 explică (pentru mk_3564):

Ms mult ai primit funda! Acum merge!

| mk_3564 a răspuns (pentru Andrada003):

Cu placere !