| cipsurica124177 a întrebat:

Buna, am o problema, menstruatia mea mi-a venit pe 29 septembrie si m-a tinut pana pe 5 octombrie, pe 7 seara spre 8 am avut contact sexual cu iubitul meu iar prima data a fost neprotejat si cred ca si a dat drumul pe zona mea intima dar nu stiu sigur el spune ca nu pentru ca nu are nevoie de surprize iar apoi am mai facut o doar ca protejat apoi a doua zi am luat si pastila pentru a doua zi sa fiu sigura, apoi am avut iar contact sexual pe 11 cand deja eram in perioada fertila si a fost protejat dar ca el cand isi dadea drumu in prezervativ o facea cu el in mine, iar ultimul contact sexual a fost pe 14 iar a doua zi pe 15 era ziua ovulatiei iar pe 14 toata ziua mi-a curs ceva ca un sange dar foarte putin iar in timpul sexului mi-a curs mai mult sange, dupa peste noapte cat am dormit nu a mai curs si acum cand m-am trezit mi-a curs foarte mult sange, care poate fi cauza?

8 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Mergi la spital!

| cipsurica124177 explică (pentru dullcat):

Exista sanse sa fiu insarcinata?

| dullcat a răspuns (pentru cipsurica124177):

Sarcina e ultima problema.
,, in timpul sexului mi-a curs mai mult sange, dupa peste noapte cat am dormit nu a mai curs si acum cand m-am trezit mi-a curs foarte mult sange'' Nu e normal!

| cipsurica124177 explică (pentru dullcat):

Tin sa mentionez ca am avut si o usoara durere de burta si greata dar nu sa imi vina neaparat sa vomit

| dullcat a răspuns (pentru cipsurica124177):

Simptomele astea de sarcina apar doar dupa cateva saptamani.In locul tau n-as mai face sex cu respectivul daca ulterior curge sange ca la robinet.Fii cu capul pe umeri, ca pe el il doare fix undeva de tine.

| cipsurica124177 explică (pentru dullcat):

Mie imi este putin frica pentru ca bunica mea a vazut ca mi-a curs sange si mi-a spus sa am grija ce fac pentru ca asta inseamna ca m-a insemnat si pot ramane insarcinata si acum imi este si mai frica

| dullcat a răspuns (pentru cipsurica124177):

Asta e, ramane pentru tine sa afli ce va fi.Degeaba ti-e frica acum, nu mai poti da timpul inapoi.

| cipsurica124177 explică (pentru dullcat):

Mi-am facut astazi un test de sarcina si a iesit negativ, este cumva prea devreme ca sa iasa ceva sau asa va ramane si nu sunt insarcinata?