| FïяŠtℓovε a întrebat:

Buna!
Am o problema pot sa zic obsesie pentru mine
Sunt dezvoltata arat destul de bine l corp in general
Doar ca la piciaore(pulpa)su cam slaba si nu suport nu stiu ce sa fac sa mai pun putin la pulpasad
Mananc regulat si alta problema nu vadsad
Ma puteti ajuta?
Si fara mistouri pentru ca am pus doar o intrebare cine nu vrea sa raspunda este okstraight face
>FUNDA!:*big grin<
pszsad:X

Răspuns Câştigător
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Pai altceva nu stiu ce ai putea sa faci decat sa te duci la sala sati lucrezi picioarele le vei tonifia si vor da foarte bine iar daca nu vrei asa adunati inca 2 priuetene si alearga in fiecare dimineata in parc sau in zonele special amenajate daca ai asa ceva in orasul tau:*

6 răspunsuri:
| SweetLikeaLemon a răspuns:

Din pacate nu ai cum sa te ingrasi doar la picioare. Adica depinde de organism, la unele grasimea se depune pe burta, la altele pe solduri, la altele pe picioare. Mai bine stai cuminte decat sa incerci sa te ingrasi pentru ca daca nu se depune pe picioare ci pe burta, o sa iti fie mult mai greu sa slabesti la loc.

| AlexandraSmiley a răspuns:

Asa e mai acum! Nici eu nu am solduri, cand n-o sa mai fii virgina, adica o s'o faci, te dezvolti mai bine, gen iti "cresc" soldurile.

| FïяŠtℓovε explică:

St dinbuc:p si...ampulpa micasadnu mare.ms oricum:*:*

| Deex3 a răspuns:

Scuze. nu am inteles prea bine :-s Ai pulpa prea mare? sau o ai prea... mica?

| zzzzzzz1111 a răspuns:

Pascucatalin_94 am nevoie de sfaturi de la fete si cred ca pot sa te si ajut dar daca ma ajuti si tu baga id

| cuore a răspuns:

Mai asteapta 10 ani.