| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa va pun o intrebare,dar va rog pe cei care vin cu mistouri sa nu raspunda. Multumesc!
Am prietena,dar este virgina si nu facem sex, tin foarte mult la ea si nu as insela-o niciodata. Sunt hoarat sa o astept si cand o sa fie momentul o sa faem, am discutat si cu ea si vb des despre asta. Problema mea este ca am pofta mult de tot si imi doresc..sunt si mai mare ca ea. Nu stiu,ma mai si masturbez,dar asta nu ma prea ajuta, plus nu vreau sa o fac prea des. Daca ma puteti ajuta cu un sfat, o sa raman recunoscator!

8 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Câți ani ai mă puță bleagă?

| mateicoca a răspuns (pentru Azµre):

Cel mai tare raspuns xD

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt atatea jocui erotice in care sa nu includa penetrarea iar tu ce faci, te masturbezi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eduard,daca nu face sex cu mine nu inseamna ca nu ma iubeste. Am 18 ani, iar ea este cu 2 ani mai mica.

| BLeur a răspuns:

Salut.

Cum o faci prima dată, te înveţi şi o să vrei din ce în ce mai mult. Spune-i că ai poftă, lol. Dacă chiar te iubeşte te va înţelege şi te va ajuta să treci peste asta cât mai frumos posibil.

Baftă.

| oOoBrBoOo a răspuns:

Te inteleg... mai bine astept sa vina momentul sa fie si ia pregatita sau incearca sa o convingi sau incerca sa ii faci pofra de sex.

| loverboy111 a răspuns:

Fa-ti ma laba toata ziua daca e nevoie... asta e. Nu ai ce ii face. Asa sunt ele.cand o saruti incearca sa o exciti ata de tare incat sa uite de virginitate si de varsta. Trebuie sa reusesti cumva. Am patit eu ceva degenu ca era una buna rausi nu ii placea de mine. Faceam zilnic laba si Ilnic ma dadeam la ea. Aia e ssingura pe care nu am reusit sa o vrajesc. Odata imi venea sa o dezbrac atunci pe loc sa o ffuutt ca avea o acadea si parca facea special cu ea. Daca ma ma uitam mult se rupeau pantalonii rolling on the floor. Acum am alta mai buna din fericire tongue

| 69AnonimuS69 a răspuns:

Daca tu nu esti virgin sa nu te astepti la dragoste de la iubita ta. Ea nu vrea sa piarda ce tu ai pierdut deja.