| Diddy300 a întrebat:

am o problema, toti colegi de scoala imi spun ca sunt greasa si fac misto de mine eu nu mai pot rezista imi vine sa devin anorexica imi puteti da nisete sfaturi va rog frumos! Funda

Răspuns Câştigător
| MyleyCyrus10 a răspuns:

Frate nu te lua dupa toti prostii...serios acum. happy Chiar daca esti plinuta, asta nu este un defect. Trebuie sa te simti bine tu in corpul tau happy Incat despre anorexie, gandeste-te, decat sa ajungi slabanoaga, sa nu mai poti manca nimic ..mai bine ramai asa, incearca doar sa ti un regim, o dieta, sau sa te apuci de un sport! Alearga seara sau dimineata happy P.S alergatul cu spatele slabeste mai repede happy

4 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Sa ii ignori, cei care comenteaza nu au viata personala, iar daca chiar ai kg in plus ai putea sa ti o dieta usoara ca doar esti in crestere si sa faci sport

| Danysan a răspuns:

Depinde ce inaltime ai -Plus ca asa e felu tau poate.Incearca sa faci sport si nu mai te agndii sa faci alte prostii si sa urmezi diete. Sport si antrenament zilnic!

| xBlindBeauty a răspuns:

Anorexia e un lucru mai rau decat sa fii plinuta. Ignora-i oricat de slaba ai fi sau etc tot o sa gaseasca ceva sa comenteze.

| AlinaElenaBrinza1998 a răspuns:

Nu ii mai baga in seama, pentru tine ei ar trebui sa fie nimicuri!