| Nusunteu1234 a întrebat:

Buna,am o urgenta daca mi se poate raspunde...acum o saptamana am luat pastila de a 2 a zi,nu am facut o neprotejat doar ca mi-a ramas prezervativul inauntru si m-am temut,am luat o de siguranta...dar e normal ca dupa o saptamana sa am o scurgere usor rosie? Nu era evidenta, dar se vedea cat de cat, sunt speriata

3 răspunsuri:
| sammie a răspuns:

Nu are rost sa iei pastila de a doua zi daca ai facut protejat.

| Sistemulxxl a răspuns:

Da a ramas inauntru inseamna ca o are mica. Ia unul cu ea mare sa preintimpini astfel de,, accidente''.
De ce nu te casatoresti?

| Nusunteu1234 explică (pentru Sistemulxxl):

Nu e vorba de astalaughing)) e vorba ca dupa ce a terminat cand a vrut sa o scoata s-a intamplat astalaughing))