| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare.am 16 ani si 1, 55 m. ce pot sa fac ca sa mai cresc? mi-e sa nu ramas asa micuta...

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Practică înot, baschet, volei, handbal. Le poți combina.
Pa, pa.

| jolie a răspuns:

Mai ai timp sa mai cresti stai linistita ca no sa ramai asa happy

| imiplacemov a răspuns:

Fa sport. eu am facut karate si m.am dezvoltat foarte mult in perioada aceea. dar dupa ce m.am oprit am incetat si sa cresc. asa ca cel mai indicat e sa faci un sport continuu.

| imiplacemov a răspuns:

Fa sport. eu am facut karate si m.am dezvoltat foarte mult in perioada aceea. dar dupa ce m.am oprit am incetat si sa cresc. asa ca cel mai indicat e sa faci un sport continuu.

| ~< super girl >~ a răspuns:

Buna`!

poti sa faci innot sau baschethappy

sj eu sunt scunda`...

acum sunt la baschet de cateva saptamani`happy inca nu se vede rezultatul dar pe parcurs`...

sa stii` ca unii baieti considera fetele scunde mult mai atragatoare`happy
si in fond nu conteaza inaltsimea conteaza ce ai in cap`happy
sj exista sj baieti mai scunzi destul de frumosi:devil

Sper ca ti-am fost de folos`!

b3 carefull and happy`>D:

| aiam a răspuns:

încearcă să te întinzi la bara paralelă, eu mă întind de trei ani şi la 14 ani am 1. 85 normal

A şincă una mie fetele scunde îmi sunt pe plac şi la orce băiat sunt pe plac tot va fi ciki.

Baftă

| marius_1375 a răspuns:

Nu ai de ce sa iti faci probleme, pentru ca vei creste, doar daca mama/tata din familia ta sunt mai mici de statura atunci ai sanse mai mici sa cresti. Ca sa iti dau un exemplu si eu la varsta de... 17 ani eram pitic, dar intr-o vara am crescut 11 cm si uite ca acum sunt cel mai inalt din familiewinking. Toate la timpul lor, dar daca ai ceva timp liber nu strica o miscare, ceva sport, ajuta mult.