| Maryo_5187 a întrebat:

Am facut sex cu prietena mea ea nu a mai facut de aproape 8 luni si eu am facut 1 data dar nu s-a rupt "ata" acum cand am facut cu ea sunt 2 probleme:

1. La inceput o doare destul de tare si a inceput sa ii curga si sange. nu foarte mult dar destul. DC?

2. pe mine a inceput sa ma usture pentru ca nu s-a rupt "ata: si ma ustura cateodata sau daca ating capul in erectie ma ustura DC?

VA ROG raspunsuri chiar am nevoie...

Răspuns Câştigător
| Alex271262 a răspuns:

Mai intai de toate, nu trebuie sa ti se rupa "ata". 1° E posibil si poate chiar normal sa o doara la inceput pana nu se relaxeaza/excita - asta provoaca dilatarea vaginei - dupa care e normal ca sa nu o mai doara, la faptul ca ii curga un pic de sange e posibil sa nu fi fost desvirginata "bine" sa zicem asa sau poate fi din simplu fapt ca nu mai face sex de 8 luni. 2° ar fi bine sa folosesti ceva lubrifiant parerea mea, in caz ca nu ai in momentul acela, incearca sa folosesti un pic de saliva si se rezolva; asta dupa ce iti trece usturimea sa zicem asa; ps. fii mai finutz mai ales la inceput ca sa eviti ambele problemewinking si ai sa vezi ca nu se va mai intamplawinking bafta si sper ca iti am fost de folos!