| Anonimul69699 a întrebat:

am 16 ani si am decis ca azi sa imi fac un pierce in septum, la ora 15 mi-am bagat acul prin septum, mi-am pus pierce-ul si a inceput sa curga sange, ma ustura destul, a trecut, cam pe la 16 a inceput iar sa ma usture putin, a trecut in 1 min, acum l-am bagat in nas si incerc sa nu il mai ating deoarece ma doare, si daca ating partea exterioara, in cat imi va trece durerea? Si in cat se va opri sa nu mai curga deloc sange cand il misc? Sunt normale aceste lucruri?

2 răspunsuri:
| Danielul123 a răspuns:

E normal, ai o infectie. Mergi la doctor pentru a fi in siguranta.

| Anonimul69699 explică (pentru Danielul123):

Inainte de a baga acul, a fost sterilizat si dat cu o crema cicatrizanta, nu e din cauza asta? Acum nu mai intimpin sa ma doara doar daca ating varful nasului, sau daca misc mult piercing-ul