| Maryo_5187 a întrebat:

Am facut sex cu prietena mea ea nu a mai facut de aproape 8 luni si eu am facut 1 data dar nu s-a rupt "ata" acum cand am facut cu ea sunt 2 probleme:

1. La inceput o doare destul de tare si a inceput sa ii curga si sange. nu foarte mult dar destul. DC?

2. pe mine a inceput sa ma usture pentru ca nu s-a rupt "ata: si ma ustura cateodata sau daca ating capul in erectie ma ustura DC?

VA ROG raspunsuri chiar am nevoie...

Răspuns Câştigător
| aryana1991 a răspuns:

Sunt anumite fete care au o membrana mai elastica su poate de asta sangereaza la a doua intreb nu am idee

3 răspunsuri:
| IOOI a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa va prezentati urgent la un medic. chestia asta poate avea urmari dramatice

| emy12345 a răspuns:

te ustura pentru ca te mananca nurofenul la pacat dac nu esti casatorit iar ei cred ca ii curge pentru ca ii s-o largit madona si na punet-ti tu un bat in cur si vezi dar forteazal apoi vezi dac nu iti curge chiar borhotul laughing))))))))))

| bigalow a răspuns (pentru emy12345):

Doamne...ce fac etnobotanicele astea din oameni rolling on the floor raspunsuri fara inteles