| GabytzaDoolce a întrebat:

Am si eu o intrebare:cati prieteni ADEVARATI aveti?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da am 1 si de treaba.

| ImmortalQueen a răspuns:

Am 1 cel mai bun. dar niciodata nu poti sti.

| DeEAஐ a răspuns:

Unul,da' bun ma.:Xhee hee

| angelwithgreeneyes a răspuns:

Gaby nu putem sti aproape niciodata! toata lumea se preface toata lumea minte cateodata. poate doar... sa credem. unii chiar sunt prieteni ADEVARATI. dar noi nu putem sti decat peste foarte mult timp.

asta e opinia mea!

pa

| annahandball a răspuns:

Am o singura prietena adevarata! U cati prieteni adevarati ai?

Răspuns utilizator avertizat
| adriana_4416 a răspuns:

Cainele mie cel mai bun prieten, nu ma lasa la greu.
Mereu ma face sa zambesc.

| bloodfont a răspuns:

Ai ales o intrebare foarte filozofica. In zilele noastre nu se mai prea pot judeca prietenii dupa adevarati sau nu, ci dupa grade de prietenie. Adica eu imi categorisesc prietenii dupa cat de prieteni sunt: daca m-au ajutat candva in trecut, cati dintre ei m-ar ajuta daca i-as suna chiar acum cu o problema si asa mai departe.
Foarte apropiat de ADEVARAT cred ca ar fi cam 1 poate 2, dar oricum relatiile se racesc in timp, deci si asta e o variabila de considerat. Credeam ca am prieteni adevarati in generala, pana am intrat la liceu. Credeam ca am prieteni adevarati in liceu pana am intrat la facultate. Si tot asa. Daca se pastreaza o relatie cu un prieten ea se dezvolta si ar putea, probabil sa junga foarte aproapte de ADEVARAT.

| Quest a răspuns:

Prietenii "adevarati" pot fi doar cei din familia ta (si nici macar asta nu e mereu valabil)

| lunateca a răspuns:

In momentul acesta nu ma pot gandi decat la o singura persoana. Ea mi-a fost alaturi in ultimul an. M-a indrumat si m-a sprijinit. Cand am avut nevoie de cineva ea a fost singura care mi-a sarit in ajutor. Nu as suporta sa o pierd vreodata. Este cea mai buna prietena a mea si asa vreau sa ramana mereu.

| BiaBubulina a răspuns:

Nici unul fiindca nu exista prieteni adevarati.toti prietenii ADEVARATI cum ii considera o persoana joaca teatru si pe la spatele tau te injura si ca sa stii,o prietenie este mai bine tinuta la distanta decat aproape adica, mama are o prietena la giurgiu si noi stam la bucuresti, deci nu ne putem vizita tot timpul dar au ramas prietene bune chiar daca au mai avut faze nasoale. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai acum nici nu mai stiu. Adica o fata care i-am luat hamster, a venit la mine acasa si nu mai zic ce am facut pentru ea, vrea sa se mute la scoala cu o colega de care zicea ca nu-i place si odata voia sa le zica colegelor ce am zis despre ele. Deci m-a inselat, credeam ca este un prieten adevarat. Deci nu oricine iti este un prieten adevarat.

| cosmina_3238 a răspuns:

Nu prea multi...te-ai hotarat in privinta cu avonul ai luat o ddecizie? astept un raspuns din partea ta.mersi pup