| Zambet a întrebat:

Aveti prieteni adevarati?

20 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ma mandresc si eu cu una bucata prieten de suflet care il cunosc de un deceniuhee hee
Nu stiu cum naiba suntem asa buni prieteni ca uneori ne intelegem ca soarecele si pisica.

| Silvia a răspuns:

Nu cred ca mai am.nu stiu de fapt...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Daalove strucklove struck
Si am bucura enorm asta.Am avut o perioada in care incepusem sa cred ca nu mai exista asa cevawinking Dar acum m-am convins ca existalove struck Se gasesc mai rar dar exista!big grin

| User a răspuns:

Pai in ziua de azi nu mai stii cine ti-e prieten cu adevarat si cine nu... E plina lumea de ipocrizie. Si nu cred ca am prieteni adevarati. De ce? Pentru ca nici eu nu sunt un prieten foarte bun. am si eu hibele mele, unele foarte mari.

| Hmmmm a răspuns:

Dap... 3(2 prietene si un prieten)

| georgiana a răspuns:

Da, am 2.

| Brotacelu a răspuns:

Da, @stejara este un prieten in care am cea mai mare incredere, fata de prieteni care ii cunosc de atatia ani...

| tim a răspuns:

In sfarsit, a pus cineva si intrebarea asta! dianna sunt de acord cu tine scumpo, Prieteni adevarati, da fix, unde mai gasesti asa ceva in ziua de azi? Nici cei care ai crezi prieteni, asa, obisnuiti, te lasa balta, ba te si trag pe sfoara. Ce sa mai vorbim de prieteni,, adevarati"? e ca si cum ai cauta un mamut

| Dianna a răspuns:

NU! Desi mi-ar fi placut enorm. Dar decat sa`mi gasesc prieteni care ma mint sau pentru cine stie ce ajutor mai bine lipsa.

| Seline a răspuns:

Singurul meu prieten adevar e mama, ea e singura care nu m-ar trada happy

| ionoion a răspuns:

Sunt norocos, am 2.

| Cleona a răspuns:

Multi, dar in ziua de azi nu apuci sa mai ai incredere in nimeni!

| HappyPills a răspuns:

Nu.

| andreea4ever a răspuns:

Pai cum se spune, prietenii la nevoie se cunosc.Am o colega, dar nu ne spunem toate secretele, dar, daca am nevoie de ea, ma ajuta si o ajut.Mai am o prietena si ne spunem toate secretele, eu o ajut dar ea nu ma ajuta...mai am una care nu e cu mine in clasa si m-a ajutat mereu (cand nu stiam ceva la computer)si ne sunem secrete.Mai putine avand in vedere ca nu ne intalnim prea des.

| l0rre a răspuns:

Nu prea mai exista prieteni adevaratistraight face
din pacatestraight face

| silver19 a răspuns:

Nu cred in asa ceva, am prieteni si atat.

| @@ a răspuns:

Da ambig grin
ne cunoastem de 4 ani si suntem nedespartite si ne ajutam oricand avem nevoie
deci...
prietenia adevarata existabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar cei din copilarie.Atit au mai ramas. Dar sintem toti imprastiati in toata lumea si ne regasim destul de rar.Mai vorbim in schimb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric nu. Ar fi fost frumos.

Mi-ar fi placut sa nu am prieteni carora daca le refuzi ceva pentru ei nu mai esti nimic.

Pupici :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma consider norocoasa ^^
da, am chiar 2 :X