| XciXci a întrebat:

Am si eu o intrebare: de curand imi place de un baiat de aceiasi varsta ca mine. El este di cealalta clasa si nu stiu multe despre el.Cum sa aflu ce parere are despre mine.sau macar sa ajungem sa fim amici?

Răspuns Câştigător
| blabla5532 a răspuns:

Baga-te in seama cu el la tigare, pune pe cineva cunoscut amandurora sa va introduca in vorba, orice te duce capu, cerei nr sau id si continua sa vorbesti cu el. daca n-are prietena sigur va avea, daca ma intelegi.
succes