| alinaale a întrebat:

sunt cu un baiat si tin mult la el si nu sunt geloasa si il las sa faca ce vrea...si eu cred ca ma iubeste, dar nu stiu oare daca il las asa liber ma poate insela?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca vrea sa te insele o poate face si daca il ti mai din scurt, e bine ca-i acorzi libertate, asa nu se simte sufocat si nu se plictiseste

| alinaale explică (pentru mona):

Multumesc pentru raspunsul tau!

| iarinaa a răspuns:

Normal, ok nici prea geloasa, dar nici deloc pentru ca altfel o sa para ca nu il iubesti si ca nu-ti pasa de el. Eu zic sa ii mai pui si interdictii din cand in cand.