| Copilu_6525 a întrebat:

Hei! buna, mi-e imi place de un baiat, dar el nu stiu daca stie ca mie imi place de el, si nu stiu ce sa cred ca el sta cu veriosoara mea de 2 zile, OARE VREA SA MA FACA GELOASA?

Răspuns Câştigător
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai nu prea cred adica daca da seme cum ca te-ar place ar fi o sansa, si totusi. daca nu ii spui el nu o sa fie niciodata sigur de lucrul asta desi poate i-ai dat de banuit. eu zic sa actionezi cat inca este devreme si sunt impreuna doar de 3-4 zile, lucru care face relatia fragila in sensul ca nu are stabilitate inca. vezi sa nu iti pierzi o verisoara pentru un baiat cu care nu ai nici un viitor. din moment ce sunt impreuna cred ca verisoara ta il place si ea si aici tu ai fi intrusa.

1 răspuns:
| diana_3226 a răspuns:

Pai daca nu stii daca te place? poate ca da poate ca nu, incearca sa aflii:d de la varata