| eb4ever a întrebat:

am si eu o mare dilema...este cumva adevarat ca phoebe tonkin (cleo din h2o ) a murit sau sunt doar zvonuri rautacioase? si am mai auzit faptul ce emma este inlocuita de catre indiana evens.si ca o s-o cheme in serial bella... dar cand apar episoade noi in formula asta cleo-bella-rikki? mersi

74 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat nu a murit nici una din ele sunt doar zvonuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna nu nu a murit nimeni din h2o doar ca emma face o croaziera in jurul pamantului asa ca bella o inlocuieste emma va fi vazuta rar in seriale putin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, cleo n-a murit! A murit emma! Doamne da sa se odihneasca in pace!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, Cleo n-a murit. A murit Emma! Trimis de Alyna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe net si o sa vezi. Esti groaznica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu na murit nimeni sunt zvonuri crezi tot ce se aude

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ema a murit ...era seara si se plimba pe strada sau nu mai stiu si mergea ce mergea si se zice sa a aparut un fan si a omorato de aia bella o inlocueste pe ema pentru ca este maoarta si deia nu mai dau episoade pentru ca ema si cleo sunt moarte cleo nu stiu de ce a murithappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit nimeni emma joaca in scarecrow 1 si 2 iar despre cleo zvonuri...

| stefaniatoderasc2002 a răspuns:

Eu cred ca avea cancer de sani

| stefaniatoderasc2002 a răspuns:

Da este adevarat daca intrebi de ce a murit sa stii ca avea cancer de sani sunt stefaniatoderasc2002

| bianca_8957 a răspuns:

Nus despre cleo dar emma pleaca si vine bella dar nici cand apar nu stiu

| monikz97 a răspuns:

Eb4ever sa stii ca e adevarat ca in sezonul 3 emma va fi inlocuita de indianca evens.am citit in revista H2o.pacat ca ne va parasi.si Phoebe Tonkin(Cleo Sertori) a murit in accident de masina.sunt foarte trista.

| alexpaul91 a răspuns:

Este adevarat dar emma nu a murit s-a mutat

| stefili a răspuns:

Bună! Nu mi-a venit să cred atunci când am auzit că Emma din H2O (Claire Holt) a murit in urma unui cancer la sân... Și că va fi inlocuită de Bella (Indiana Evens). Am inteles că a mai murit și Cleo(Tonkin Phoebe) in accident de mașină sau lumea asta umblă cu diferite zvonuri?