| PinkNightmares a întrebat:

A murit Phoebe Tonkin adica Cleo din serialul H2o-just add water? Pentru ca am auzit multe zvonuri... dau fundita!:X

6 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Nu, cine e aia

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Nu a murit. Sunt doar zvonuri oh go on

| Messyhair a răspuns:

Conform Wikipedia (care sunt cu actualizarile la zi) aceasta nu a murit.
http://en.wikipedia.org/wiki/Phoebe_Tonkin
Scrie "born 12 July 1989", adica nascuta pe 12 iulie 1989 iar data decesului nu apare, deci nu a murit!

| Mitsuri10 a răspuns:

Nu a murit.Mi-au spus niste prietene si mie.Dar se pare ca mai exista o femeie batrana cu numele ei. Sper ca te-am ajutatwinking.

| MasterKing a răspuns:

Poftiim?:O

| PinkNightmares explică:

Phoebe Tonkin...adica cleo din h2ohappy