| diduxx a întrebat:

Buna:]. am si eu o"poveste" mai ciudatalaughing
Unui baiat ii place de mine. el are 27 de ani eu 13laughing, nu vrea sa ma f**a mi-a spus chestia asta si mi-a spus si ce simte pentru mine
Faza e ca mie nu'mi place de el i'am spus chestia asta dar tot nu ma lasa in pace(ma priveste tot timpu, ma tachineaza.etc)
Ce sa fac sa scap de el?laughing)
Dau funda pentru cel mai bun raspuns:*

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Dă-l dracu de pedofil. Ignoră-l complet. Poți să anunți și poliția sau măcar să-l ameninți.

| ionuutzuu a răspuns:

Il poti acuza de harturile sexuala si il bagi si la pedofilie...

| BbqOmgWtf a răspuns:

UUU, urat, deci tot ce poti sa faci ii sa il denunti pe pedofilul ala parintilor tai, care daca nu se pot ocupa de el, vor anunta politia, nu ai cum sa crezi asemenea oameni! Ti-o zic cu cea mai buna intentzie, ca si eu, tot fata, tot de 13, si se leaga de mine baietzy in sk8-park...deci nu'i de joaca...hai ca il mai iei peste picior, dar daca exagereaza, evital sau denuntal. Sa nu ti se intample ceva, ca la 13, ai aporape cel mai frumos corp.Cel mai bun de folosit adica big grin Cp

| Aannddrraaaaa a răspuns:

Trateaza-l cu indiferenta deoarece aceasta doare cel mai tare mai ales daca el te ''place''! evita-l. evita locurile unde l-ai putea intalni big grin.fi cu un alt baiat laughing.iar de nu vorbeste-i cu multa maturitate si explica-i ca nu il placi si sa te lase in pace x(.laughing

| Prăjiturică_5703 a răspuns:

Bine ca nu ti place de el.big grin diferenta de varsta e uriasasad il igori pur si simplu cand il vezi stai serioasa iar daca iti face ceva pleci de langa el sau il ignori pana la urma va inceta daca nu ii oferi nici un gram de atentie happy

| diduxx explică:

Multumesc pentru raspunsuri tuturor:]

Dar ma v-a ajutat doar raspunsul dat de "dandutssa" si "Prăjiturică".
Pentru ca el nu este pedofilhappyIl cunosc de mult timp si stiu ca nu vrea sa'mi faca rauhappy
Mai astept raspunsuri. Oricum mersi tuturor:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu iti place de el si susti ca il cunosti de mult timp si ca nu ar fi in stare sa iti faca vreun rau, atunci daca o sa ai vreo discutie cu el, spune-i ca nu te simti atrasa in niciun fel de el si ca ar trebui sa termine cu avansurile si tachinarile acestea pentru ca nu au niciun efect asupra ta. happy