| Loooolaaaa a întrebat:

Am si eu o problema.
Cateodata (mai mereu) ma imbrac in negru. Pur si simplu imi place mult.

Evident ca multe din hainele mele negre au si imprimeuri cu anarhy sau cranii etc... Asta e stilul meu.

Maica'mea ma crede emo (desi nu m-am taiat de prea multe ori), iar la scoala toti ma striga pe holui satanista! Adica frate care e problema lor? Ca nu ma imbrac neon sa le scot ochii din orbite?

Pe bune ce ii doare pe ei cum ma imbrac sau cum imi fac eu parul sau ce muzica ascult?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

N-au ce face acasa doar alt motiv nu au de te critica asa mult.

| Liviu a răspuns:

Eu personal ador negru,ce pot spune,sunt ditamai animalu, negru ma face sa par mai suplu( lol?) oricum, si eu cand aveam parul lung, ma faceau toti rocker, eu eram rapper (lol.)
Nu trebuie sa iti pese prea mult de ce spune lumeahappy

| Doηηa a răspuns:

Fiecare face ce vrea.

| zurick a răspuns:

Parerea mea este ca trebuie sa fii asa cum vrei tu nu cum vor altii, nu trebuie sa-ti pese ce zic altii, fii tu insuti. Daca cineva nu-i place spune-i''ASTA E PAREREA TA''.

| LeMoN19 a răspuns:

'(desi nu m-am taiat de prea multe ori)'
Ai o problema mare, lasand asta la o parte nu poti face nimic asa esti tu.

| evitaevis a răspuns:

Ce muzica asculti? sa ghicesc...Iron Maiden, Ac/Dc, Metallica sau Skrillex. Ps. si eu port negru si ascult Skrillex dar nu exagerez...incearca sa te imbraci mai normal, fara cranii si sa te tai? e cea mai mare tampenie pe care am auzit-o, cum naiba sa nu-ti placa pielea ta?

| Loooolaaaa explică (pentru evitaevis):

In special 3 doors down.

| ProJect14 a răspuns:

Mda... cumparati haine coloratewinking